FreeStyle Kingz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan?

4 posters

Go down

Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan? Empty Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan?

Post by Debeli robot koji igra! Mon Jan 07, 2008 3:31 am

Geografski nismo, po mentalitetu jesmo. Ali budući da je ovo ipak balkanski forum, tko tu sve spada pod taj isti famozni Balkan? I da li je ovo forum za B-BOYe ili i za BREAKDANCERe?? Jer ta 2 pojma baš i nisu isto, iako mnogi brejk-denseri za sebe vole reći da su b-boyi a ni ne znaju kaj b-boy u izvornom značenju iz 70ih uopće znači.. Tko zna, ja brijem da sam b-boy a može biti da sam i brejk-denser? Nekada definitivno jesam...
Debeli robot koji igra!
Debeli robot koji igra!

Number of posts : 17
Age : 47
Location : SeYoUl, PuertoRiCro muthafuccaaa!!!!
Registration date : 2008-01-06

http://www.sexyshare.net

Back to top Go down

Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan? Empty Re: Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan?

Post by dj woo-d Mon Jan 07, 2008 11:33 am

Gle, geografski dapace da ste balkanci (tvoja osnovna škola je daleko vidim)...tako, da taj forum moze biti od Balkana za Balkan, samo sto su neki vise balkanci, neki manje (recimo mi, EU)....sto se tice breakdance-a, pa bio si ti brejkdenser ali si vidio da nije to to, pa si postao bboy i sada imas rispekt Cool. a sto se tice brejkdensera koji ce se logirat na ovaj forum i oni ce naucit razliku uz pomoc kraljeva sa PuertoRiCroja What a Face
dj woo-d
dj woo-d

Number of posts : 21
Age : 41
Location : breakslandia
Registration date : 2008-01-06

http://www.myspace.com/djwoodee

Back to top Go down

Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan? Empty Re: Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan?

Post by Admin Mon Jan 07, 2008 12:24 pm

Hrvatska inace geografski spada pod Skandinaviju ali to sto nam je nametnuto davne 1876 godine da spadamo pod Balkan je ono sto je cijeli svijet prihvatio jos 1843 godine tako da na zalost se vodimo pod Balkan...Da Slovenija je EU ali i njih ce Balkan oteti...hahaha
Hm break dance i bboying je opet tema koliko ja vidim no to ne stvara problem jer veliki broj bboya je poceo sa break danceom a njihova sreca je bila sto su upoznali bboying i sada kada imaju to znanje koje su dobili od drugih red je da ga prosljede dalje...

Admin
Admin

Number of posts : 29
Registration date : 2008-01-05

https://freestylekings.forumotion.com

Back to top Go down

Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan? Empty Re: Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan?

Post by Guest Mon Jan 07, 2008 12:37 pm

Evo ja sam jos Brej-dencer jer b boy ime treba zasluzuti radom i znanjem.ja mislim(MISLIM) hehe da je b-boy onaj Tko svlada full b-boy i b-girl tehniku(tj da ide na all rounder(ili vam style/poweer/acrobatic donekle)dok mu to moze ici glatko i dok se natjeces velikom konkurencijom.To je za mene.znaci ja nisam b -boy.

Sada sto se tice Balkana.zemljopis mrzim.al moguce da smo balkanci po ponasanju kao da je to nekaj lose nekima.al da mi smo Skandinavci ako sto je Admin rekao.al najbolje rijec za sve to je.Mi smo ljudi.hehe!

Guest
Guest


Back to top Go down

Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan? Empty Re: Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan?

Post by Debeli robot koji igra! Mon Jan 07, 2008 12:45 pm

Zar nije Hrvatska dio pacifičkog arhipelaga koji se otuđio od Skandinavije i EU (čitaj: Slovenije)? Very Happy I da KoKa, b-boy nije onaj koji svlada tehniku pokreta i "allrounder" je i ostalo šta si napisao, nego onaj koji nauči povezanost između sebe i pokreta koje radi na glazbu, onaj koji kuži ono šta vani nazivaju "vibing with the music" & "rock with finesse". Ne trebaš znati puno toga, ali bitno je KAKO i KADA to napraviš. Da budeš b-boy ne treba ti drugo osim toprocka, footworka, kojeg freezea & ZNANJA o toj kulturi (kako je počelo, zašto, iz kojega razloga, šta je bila bit i cilj istoga itd.). Jer su ti ljudi izmislili b-boying a ne mi, mi smo samo preuzeli to, nažalost, poput većine svijeta, kao nešto šta se nazivalo "breakdance". Ali vani se radi da se to mijenja pomalo, i tu je krenulo, ali još to sporo ide. To ne znači da se powermoves i ostalo treba zapostaviti. A ne, nikako! Uglavnom, povezano je sa plesom općenito a ne samo dinamikom pokreta. Malo je to komplicirano za objasniti, a kamoli shvatiti, pa to možda za neku drugu temu ostavim, kada će mi se dati pisati. Da sam bar ja znao za to sve kada sam počinjao tamo polovicom 90ih, ah...


Last edited by on Mon Jan 07, 2008 12:51 pm; edited 1 time in total
Debeli robot koji igra!
Debeli robot koji igra!

Number of posts : 17
Age : 47
Location : SeYoUl, PuertoRiCro muthafuccaaa!!!!
Registration date : 2008-01-06

http://www.sexyshare.net

Back to top Go down

Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan? Empty Re: Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan?

Post by Guest Mon Jan 07, 2008 12:50 pm

Debeli robot koji igra! Ok sam sam samo izrazio svoje misljenje.ali Hvala.sada znam.Jos ucim.i nesramim se toga.=).Hvala na objasnjenju.

Guest
Guest


Back to top Go down

Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan? Empty Re: Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan?

Post by Debeli robot koji igra! Mon Jan 07, 2008 12:52 pm

Ma nije bed. Zato i jesam tu. Valjda..
Debeli robot koji igra!
Debeli robot koji igra!

Number of posts : 17
Age : 47
Location : SeYoUl, PuertoRiCro muthafuccaaa!!!!
Registration date : 2008-01-06

http://www.sexyshare.net

Back to top Go down

Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan? Empty Re: Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan?

Post by Guest Mon Jan 07, 2008 12:57 pm

Hehehe.Jesi kad znas=) hehe!i da ubuduce samo me ispravi ako sam negdi nesto krivo napisao.necu se srditi=) kao sto rekoh.Još učim.=)

Guest
Guest


Back to top Go down

Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan? Empty Re: Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan?

Post by Obie Mon Jan 07, 2008 12:57 pm

Jednom sam na netu pronašao razliku između b-boya i brejk-densera. Razlika je u tome da brejkdenseri uopće nemaju stila i da oni brejkaju samo radi toga da bi bili veći frajeri. Njima break nije ništa drugo osim nečega što će ih učiniti popularnijima. A b-boysi imaju stil i oni cijene hip-hop i kulturu breaka.
A sad što se tiče geografske pozicije mislim da smo mi jedna unikatna država Laughing

Obie

Number of posts : 4
Age : 34
Location : Đurđevac
Registration date : 2008-01-06

http://www.bboybunker.com/Obie

Back to top Go down

Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan? Empty Re: Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan?

Post by Guest Mon Jan 07, 2008 12:59 pm

Obie wrote:Jednom sam na netu pronašao razliku između b-boya i brejk-densera. Razlika je u tome da brejkdenseri uopće nemaju stila i da oni brejkaju samo radi toga da bi bili veći frajeri. Njima break nije ništa drugo osim nečega što će ih učiniti popularnijima. A b-boysi imaju stil i oni cijene hip-hop i kulturu breaka.
A sad što se tiče geografske pozicije mislim da smo mi jedna unikatna država Laughing

e vidis Obie dobro receno,i za drzavu i za b-boying=)!

Guest
Guest


Back to top Go down

Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan? Empty Re: Da li Hrvatska uopche spada pod Balkan?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum